• Kategorii: 15
  • Podkategorii: 0
  • Adresów w katalogu: 1493
  • Oczekujące na akceptację: 1
 

Kategorie

Twój Uśmiech - Stomatolog Dzierżoniów

http://twojusmiech.com.pl

Dodano: 22-05-2009

Twój Uśmiech - Stomatolog Dzierżoniów

Centrum Stomatologiczne "Twój Uśmiech".
Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 5 klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych wraz z komfortową poczekalnią.
Głównym celem młodego i wykwalifikowanego personelu jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Istotne jest dla nas, aby pacjent wychodził z naszego gabinetu uśmiechnięty i bez stresu korzystał z naszych świadczeń.
Wszystkie zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu gwarantującym pełną bezbolesność. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące swym zakresem stomatologię zachowawczą (leczenie zębów ), protetykę (korony, mosty, protezy), chirurgię stomatologiczną (implanty) i ortodoncję.

Dysponujemy rentgenem stomatologicznym wykonującym zarówno zdjęcia pojedynczych zębów jak i całego uzębienia (panoramiczne).

Oceniono na 4.9 pkt

Tagi

Katalog stron internetowych Zdrowie i Uroda. Akceptujemy wyłącznie serwisy zgodne z tematyką naszego katalogu, wszelkie inne nie będą akceptowane. Wszystkie wpisy podlegają moderacji przez nasz zespół zapewniając wysoką jakość publikowanych wpisów.