• Kategorii: 15
  • Podkategorii: 0
  • Adresów w katalogu: 1493
  • Oczekujące na akceptację: 1
 

Medycyna naturalna, niekonwencjonalna

Jak często słyszymy o cudownych uzdrowieniach po tym jak lekarze wydali diagnozę o niemożliwości całkowitego wyleczenia? Po takiej diagnozie najczęściej kierujemy się do osób leczących w sposób niekonwencjonalny oraz naturalny za pomocą ziół, bioenergoterapii czy masażu. W kategorii tej znajdziecie Państwo odnośniki do stron, które właśnie taką pomoc niosą, ziołolecznictwo, aromaterapia, akupunktura czy kręgarstwo - to wszystko znajdziecie w naszym medycznym katalogu stron.

Kategorie

Gabinet Zdrowia i Urody w Goleniowie

http://gabinetzdrowia.net.pl

Dodano: 06-08-2008

Gabinet Zdrowia i Urody w Goleniowie

Gabinet Zdrowia i Urody w Goleniowie. Zapraszam Państwa na masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż aquavibronem. Oferujemy również pomiar ciśnienia. Strona zawiera informacje na temat masażu i zdrowego stylu życia. Zalecenia żywieniowe, informacje na temat witamin i składników mineralnych, niektóre zagadnienia z zakresu psychologii.

Oceniono na 4.0 pkt

Tagi

Katalog stron internetowych Zdrowie i Uroda. Akceptujemy wyłącznie serwisy zgodne z tematyką naszego katalogu, wszelkie inne nie będą akceptowane. Wszystkie wpisy podlegają moderacji przez nasz zespół zapewniając wysoką jakość publikowanych wpisów.