• Kategorii: 15
  • Podkategorii: 0
  • Adresów w katalogu: 1492
  • Oczekujące na akceptację: 1
 

Medycyna naturalna, niekonwencjonalna

Jak często słyszymy o cudownych uzdrowieniach po tym jak lekarze wydali diagnozę o niemożliwości całkowitego wyleczenia? Po takiej diagnozie najczęściej kierujemy się do osób leczących w sposób niekonwencjonalny oraz naturalny za pomocą ziół, bioenergoterapii czy masażu. W kategorii tej znajdziecie Państwo odnośniki do stron, które właśnie taką pomoc niosą, ziołolecznictwo, aromaterapia, akupunktura czy kręgarstwo - to wszystko znajdziecie w naszym medycznym katalogu stron.

Kategorie

Choroba zwyrodnieniowa stawów

http://zwyrodnieniastawow.info

Dodano: 28-10-2011

Choroba zwyrodnieniowa stawów

Zwyrodnienie stawów, czyli artroza to schorzenie, które prześladuje mnóstwo osób w starszym wieku. Schorzenie to objawia się silnym, uporczywym, powracającym bólem stawów i ograniczeniem ich funkcji ruchowej. Choroba ta z reguły uderza w stawy biodrowe, kolanowe, nadgarstków, a objawy nasilają się wraz z wiekiem. Na naszym portalu zaopatrzysz się w najważniejsze informacje poruszające zagadnienie zmian zwyrodnieniowych: ich przyczyny, symptomy, metody leczenia oraz dodatkowo opis treningów pomagających zmniejszyć ból stawów.

Oceń stronę:

Tagi

O katalogu Zdrowie i Uroda

Katalog stron medycznych oraz kosmetycznych - oryginalna oraz co najważniejsze skuteczna reklama dla Państwa witryny poprzez zamieszczenie starannie przygotowanej oraz przemyślanej wizytówki Państwa firmy.

dodaj + swoją strone do katalogu

Katalog stron internetowych Zdrowie i Uroda. Akceptujemy wyłącznie serwisy zgodne z tematyką naszego katalogu, wszelkie inne nie będą akceptowane. Wszystkie wpisy podlegają moderacji przez nasz zespół zapewniając wysoką jakość publikowanych wpisów.