• Kategorii: 15
  • Podkategorii: 0
  • Adresów w katalogu: 1493
  • Oczekujące na akceptację: 1
 

Medycyna naturalna, niekonwencjonalna

Jak często słyszymy o cudownych uzdrowieniach po tym jak lekarze wydali diagnozę o niemożliwości całkowitego wyleczenia? Po takiej diagnozie najczęściej kierujemy się do osób leczących w sposób niekonwencjonalny oraz naturalny za pomocą ziół, bioenergoterapii czy masażu. W kategorii tej znajdziecie Państwo odnośniki do stron, które właśnie taką pomoc niosą, ziołolecznictwo, aromaterapia, akupunktura czy kręgarstwo - to wszystko znajdziecie w naszym medycznym katalogu stron.

Kategorie

Rehabilitacja funkcjonalna Marti Med

http://www.martimed.net

Dodano: 26-01-2009

Rehabilitacja funkcjonalna Marti Med

Marti Med oferuje swoim Pacjentom zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu. Oferujemy pełny zakres rehabilitacji w schorzeniach ORTOPEDYCZNYCH i NEUROLOGICZNYCH.
Na terenie Warszawy oferujemy wizyty domowe: masażystów i fizjoterapeutów. W szczególnych przypadkach dowozimy drobny sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń. Stawiamy na aktywną i funkcjonalną rehabilitację w warunkach domowych.

Oceniono na 4.6 pkt

Tagi

Katalog stron internetowych Zdrowie i Uroda. Akceptujemy wyłącznie serwisy zgodne z tematyką naszego katalogu, wszelkie inne nie będą akceptowane. Wszystkie wpisy podlegają moderacji przez nasz zespół zapewniając wysoką jakość publikowanych wpisów.